Tábor 2020

Vše o táboře pro rodiče


Platby, Přihlášky, Předtáborový Gong a další.

O táboře pro Starší Pětku

Nově: táborový oblek!

klikni


↑ Letos, jako skoro každý rok, je potřeba si na tábor vyrobit oblek. Zde najdete více. Důležité je si také doma připravit šablonu z lepicího papíru, pomocí které si na táboře odlišíte svůj kus oděvu. Hodně štěstí!


↑ Nezapomeň myslet na to, s kým budeš letos ve stanu!! Zapiš sebe a svou dvojici do tabulky. Pokud ses zúčastnil alespoň jednoho staršanského tábora, rádi tě uvidíme na přípravce! Více v tabulce… (Listy tabulky se přepínají dole.)

Táborová zkouška Starší “5”

Největší nepřítel je ten, kterého nevidíš. Čeká tě velký Příběh, napínavá Cesta plná Zjištění. Jistě chápeš, že prožít Zjištění není jen tak. Musíš mít vytrénované tělo i ducha, abys mu zvládl čelit – a k tomu ti pomůže tato Táborová zkouška.


↑ Zkouška je včetně informací o kole. Doporučujeme stáhnout a černobíle vytisknout (nejlépe oboustranně, šetříme lesy).


↑ Tabulka na Modrý život – sem zapisuj svůj denní postup v táboroví zkoušce.

Okruhy se přepínají dole pod tabulkou. Vybarevných políček bys měl mít aspoň 75. A k tomu minimálně v 5 okruzích řadu 5 dnů za sebou. Když toho zvládneš víc, jenom dobře pro tebe, možná se to i nějakým způsobem projeví potom na táboře…

Táborové přípravy


↑ Tabulka na nářadí a nutné vybavení. Zapiš se, co již máš zkontrolované.


↑ Každý z nás se postará o jednu část přípravy věcí na tábor, abychom měli všechno nářadí v pořádku. Ještě jsi se nezapsal? Učiň tak a domluv se s Bobrem.

O táboře pro Jeleny

klikni

Táborová zkouška Jeleni

Za dávných časů, když vesmír nebyl zdaleka tak probádaný, začala Pětka jezdit na tábory. Zpočátku vedoucí táborů, kteří si říkají „Bobři“ nebyli tak zkušení, přesto připravili celotáborovou hru, která se setkala s relativním úspěchem. Vedoucí si ale všimli, že mnoho účastníků tábora začínalo tábor příliš „od nuly“. Proto se rozhodli vyvinout zcela nový způsob získávání výhod před tím, než samotný tábor začal.

Je to tady. Čeká tě přemáhání sebe sama před táborem. A všechny důležité informace najdeš přímo v Táborové zkoušce. Doporučujeme vytisknout, plnit a určitě vzít s sebou na tábor.

Předtáborový Gong

Ucelené informace k táboru – Předtáborový Gong je hlavním zdrojem informací ohledně tábora.

Na odkazy v Gongu je možné rovnou klikat. Gong doporučujeme vytisknout (pokusíme se jej ale poslat i poštou).