Agent úkol – 2

Nazdar kámo!

Tenhle týpek je fakt nebezpečnej. Už jsi slyšel první příběh? (Gdyžtak tady je první příběh a nově i druhá část)

Má hodně velký plány. Nejde mu o nějakou malou loupež, chce zničit celou republiku! Zjistili jsme, že moc dobře ví, jak nebezpečný jsou inteligentní lidi. Proto chce tzv. “inteligenci” zničit. Vyhlídl si pár hrdinů, kteří zažili tvrdej komunistickej režim. Naštěstí se nám povedlo najít informace, podle kterejch ty lidi dohledá. Předejděte ho, zjistěte, kdo to je a když mi to dáte vědět, budem je moct zachránit.

Rozdělte se ve družině po dvojicích. Každý budete mít vždy polovinu informací k šesti hrdinům. Zavolejte si a výměnou informací a dedukcí zjistěte, který hrdina je který. Čím víc dvojic ve družině úkol splní, tím spolehlivěji je budem moci ochránit (a tím víc bodů do bodování družina získá). K úkolu neoužívejte žádné jiné zdroje a každý může jen jednou.

Odměna vás samosebou nemine.

Pátrání zdar – jde o záchranu parádních typanů!

agent

Pro rozdělené dvojice:

Už máš v družině dvojici? Zavolej rádci/domluv se ve vaší skupině/někomu napiš.

Každý budete mít přístup jen k polovině informací. Poslechněte si nahrávky a přečtěte text, pak se spojte s druhým a zkuste přiřadit k sobě jméno a kdo je kdo! Každá nahrávka sedí k nějakému textu, každý text prozrazuje něco o ostatních.

Informace pro prvního ze dvojice (ty druhý sem neklikej!)

Informace pro druhého ze dvojice (ty první sem nelez!)