Rádi bychom vás všechny pozvali na dražbu (respektive rozebrání, dražba nastává až v případě zvýšeného zájmu) zapomenutých věcí z tábora, jež se uskuteční tuto neděli 22.1. od 16:30 v klubovně. Do té doby je poslední možnost vyzvednout si vlastní věci, tak ještě jednou zkontrolujte nafocené atributy v Galerii. Dražba bude volně navazovat na akci Afrika a bude pokračovat dokud se vše nevydraží. Velice zváni jsou i Jeleni, rodiče a rodiče Jelenů, popřípadě jiné bytosti mající potuchu jaké věci patří jejich ratolestem. Dražba nabízí unikátní možnost získání roztodivných věciček za velmi přijatelné ceny. S sebou tedy drobný finanční obnos.

Děkujeme všem Staršanům za účast na víkendovém jablečném šílenství, na táboře nám ta snaha přijde velmi vhod!

Zároveň ale v klubovně (konkrétně v dílně) zůstalo velké množství nevyužitých zavařovaček – pokud o ně stojíte, odneste si je prosím tento týden na družinovkách spolu s ostatním zapomenutým nádobím.

A pořád tam (taktéž v dílně) zůstává i velmi velké množství jablek. Pokud byste o ně kdokoli (třeba rodiče Jelenů, Staré pušky…) měli zájem, budeme rádi, když si tašku, dvě, tři, vezmete. Ideální doba odnosu: každý den v době družinovky (17-19, případně se ujistěte u rádce či bobra). Čím dříve, tím čerstvější budou. Nejpozději v pátek je zlikvidujeme.

Pro Starší Pětku: Covid

Po kratší odmlce máme v oddíle opět pozitivní test na covid. Prosíme proto všechny, kdo byli o víkendu na Zeleném Jezeře či nedělní akci v Prokopáku a nebudou se cítit dobře, aby zůstali doma a zašli si na test.

Zároveň ale věříme, že vzhledem k tomu, že jsme na akcích byli venku, je riziko přenosu minimální. Družinovky proto tento týden nerušíme, pouze se je budeme snažit uskutečnit opět ve venkovních prostorech. Uzpůsobte tomu oděv. -B-

Vlak z tábora má asi 40 min zpoždění, omlouváme se.

PRO DOBROVOLNÉ VYKLADAČE NÁKLAĎÁKU:
náklaďák přijede něco před 15 hodinou ke klubovně. Díky!

Další fotky z tábora postupně přidáváme do galerie. Určitě se podívejte.

Dále výzva pro všechny, co fotili na návštěvním dnu a rádi by se podělili o fotky. Prosíme, pokud nějaké takové máte, pošlete je přes nějakou úschovnu v PLNÉ kvalitě na kalich@petkapraha.cz Děkujeme

Pár fotek od Šošona je v galerii. Další budou po návštěvním dnu.

Nazdar!

Co nevidět jedeme na tábor! V úterý 28. proto nezapomeň (Jelene i Staršane) donést loďák do klubovny na Bednování (více v kalendáři).

Prosíme o úsporné balení – zkus si vzít spíše méně věcí a mít vše pouze v loďáku (jede nás hodně a náklaďák není nafukovací).

Pro St5: vemte si s sebou na tábor navíc 9 Euro.

Sekery dorazily! Pokud jste si jednu objednávali, vyzvedněte si ji po domluvě s Bobrem na výpravě nebo v klubovně. Cena je 350 Kč, pošlete je prosím na účet 1325498008/2700 (do poznámky napište jméno člena!) nebo zaplaťte při předání. Kdyby se objevil nějaký nový zájemce, nechť se ozve a domluvíme se, je jich pár navíc.

Přátelé, přinášíme Vám milou zprávu a zároveň VELKÉ poděkování. Po sečtení každé korunky, které jsme minulou neděli na Odpoledni pro Ukrajinu společně vhodili do kasiček Člověka v tísni, jsme se dobrali k neuvěřitelným 25 831 Kč!

První fotky jsou již ke shlédnutí v galerii. Výsledky běhu do Letenských schodů jsou dostupné zde.

EDIT: Omlouváme se, ale někteří členi přijedou až v 19:30 na Florenc nebo Černý most. V případě nutnosti pište Grizzlymu (603963987).

Milí rodiče, omlouváme se, ale ujel nám autobus a přijedeme z výpravy na Černý most v 18:30. Děkujeme za pochopení.

Jestli jsi teď nějakou dobu nezabrouzdal do galerie, je nejvyšší čas to napravit. Čerstvě se tam teď mimo jiné objevily fotky ze společné výpravy do Nymburka, Psích vzdechů nebo Tydlidýho záběry ze Staršanských hor. Ve složce videa jsou také ke shlédnutí (mírně nekvalitní) snímky komentovaných pantomim včetně Chuckova nezapomenutelného hereckého výkonu. Nechej si chutnat!

Soutěž Make klubovna great again? >>> Klikni a zjisti více! Krom zítřka se nově otevírá možnost dorazit do klubovny i tento čtvrtek 17. 3. mezi 14 a 16h.

Vzhledem k množství karantén v oddíle i mezi vedením bohužel musíme zrušit páteční tělocvičnu, kytarohraní a sobotní akci.

Ale, pokud se nic nezmění, v neděli by měla hokejová liga (Kluziště) proběhnout (kdyžtak Vám dáme vědět a také to vyvěsíme na stránky).

Jeleni tento týden ruší všechny akce, včetně družinovky.

Děkujeme za pochopení!

Omlouváme se, Starší Pětka se vrátí v 17:33 na Smíchovské nádraží z Nadílky.