Make klubovna great again!

Update: soutěž byla vyhlášena 22. 4. na táborové oddílovce. Kdo to nestihl, musí si nyní splnit – nesoutěžně – povinný bod do táborové zkoušky.
Když chceš přijít, domluv se s bobrem, než vyrazíš.

Zdravíme chalani! Jak jste mohli poznat z názvu, půjde o soutěž ve vylepšení některých částí klubovny. V poslední době se klubovna mění k lepšímu (viz nová podlaha a vymalování) a vy také můžete přiložit ruku k dílu. Soutěž trvá od 14. 3.-22. 4.

Na oznamovateli je tabulka co v klubovně vylepšit. Pokud chcete některou z věcí na seznamu provést, zapište se v dané kolonce a vyberte datum. Dále kontaktujte bobra, který vám představí, co daná činnost obnáší.

Staršan musí v klubovně vylepšit alespoň jednu věc na seznamu, aby si mohl splnit (povinný) bod do táborové zkoušky. Jeleni, pro které to není povinnou částí zkoušky, se této činnosti také mohou zúčastnit, je však nutné, aby některou z věcí vylepšil s pomocí zkušeného staršana. 

Kromě povinného bodu do TZ pokládejte tuto činnost hlavně za soutěž, za kterou můžete získat báječné ceny, které ještě doplní legendární pamětní plakety (získají první tři místa). Některé z věcí na seznamu budou více či méně náročné než ostatní, proto se budou lišit v počtu speciálních bodů