Tábor 2021

Pro odjezd (kluků i rodičů) na tábor je nutné mít PCR test ne starší než 3 dny (/očkování/prodělání covidu, více zde).

Návštěvní den & jídlo

Návštěvní víkend bude letos 24.–25. července. Prosíme, mějte s sebou výsledek negativního PCR testu (do 3 dnů) nebo potvrzení o prodělání/ očkování (více zde). Pokud plánujete využít služeb naší táborové kuchyně, napište se prosím nejlépe v den odjezdu na tábor, případně nejpozději týden předem do formuláře níže.

Vše pro Starší Pětku zde:

Odjezd Přípravky / Oddílu v kalendáři

Adresa na tábor

Stanový tábor 5. skautského oddílu
Přezdívka
Bělá nad Radbuzou
345 26

Jak se dostat k táboru

Vlakem: do stanice Bělá nad Radbuzou a dále po zelené značce směrem Karlova huť. Po cca 6 km dorazíte k pile Nový dvůr, kde již naleznete naše značení.

Autem: u městečka Bělá nad Radbuzou (okr. Domažlice) pojedete směrem na obec Smolov. Na rozcestí ve Smolově se dáte po silnici doleva (směr Rybník) a brzy narazíte na naše označení. Parkujte prosím pouze na parkovišti, kam vás dovedou naše šipky.

Rodičovský rychlík: Alternativním způsobem dopravy na tábor je rodičovský rychlík. Rodiče, kteří jedou na tábor sami, nebo nemají vlastní auto, mohou zde vyplnit, že se chtějí k někomu připojit. Ti, co budou mít při cestě na návštěvní den volné místo v autě, ho mohou nabídnout ostatním (níže do tabulky). Jedním z důvodů, proč takovou dopravu organizujeme je, že bychom rádi zmenšili počet aut jedoucích na tábořiště. Pokud tedy můžete nabídnout volné místo, prosíme, dejte vědět skrze tabulku níže.

GPS: 49.5662536N, 12.6593183E

Přímý odkaz na mapy.czGoogle.

Předtáborový Gong

Ucelené informace k táboru včetně seznamu věcí k balení – ke stažení. Byl zaslán i poštou.

Přihláška na tábor

Předvyplněnou přihlášku jste již obdrželi na Váš email, zde si můžete stáhnout prázdnou verzi, kdyby byly nějaké informace špatně.

Odevzdání přihlášky spolu se zaplacením tábora prosíme do 14.5. Přihlášku vyfoťte či naskenujte a pošlete vedoucímu. Jakmile to bude možné, vybereme je na výpravě fyzicky.

Starší Pětka
Charlie
Vojtěch Gerlich
739 855 903
charlie@skaut.cz

Jeleni
Hřib
Ondřej Kopecký
732 795 694
hrib-ondrej@seznam.cz

Platby za tábor

Každý člen má svůj specifický VS, najdete jej v přihlášce. Prosíme, tábor zaplaťte do 14. 5. 2021.
V případě nejasností nás, prosím, kontaktujte.

Galerie Tábora 2020: