Tajná činnost 2020

Letošní Tajná činnost spočívá ve vytvoření na následné propagaci architektonického návrhu na budoucí podobu klubovny. Finální výstupy jsou dva, zde je jejich detailní představení

  1. Cenová nabídka a vizualizace – výběrové řízení (do 29. 11.) : 0-25 b

První část spočívá ve vytvoření návrhu na výměnu podlahy v celé klubovně, výměnu koberce v kobercovce a vymalování celé klubovny + případné doplňky. Celkový rozpočet činí 17 000 Kč, pokud vám vyzbydou prostředky, můžete do vašeho návrhu zařadit libovolné doplňky.

  • Vymalování celé klubovny – do vaší cenové nabídky je třeba zahrnout výběr barev nebo barvy (konkrétní produkt) a válečky a jiné nástroje. Malovat se bude celá klubovna.
  • Výběr podlahy – do klubovny se hledá plovoucí podlaha. Výběr druhu dřeva či odstínu je na vás.
  • Výběr koberce do kobercovky – hledáte konkrétní produkt, výběr barvy a vzoru, to vše je na vás.
  • Doplňky se rozumí zcela libovolný nábytek nebo zcela libovolné okrasné předměty, pokud se vejdou do rozpočtu. Jiné omezení v této kategorii není.

Všechny návrhy zpracujte do vizualizace, odevzdávejte ve formátu .pdf. Minimální počet obrázků na návrh jsou 4, maximální počet znaků 2200. Vítězný projekt bude posouzen formou výběrového řízení. Posudková komise je složena z tuzemských i zahraničních odborníků, přistupujte tedy k projektu velmi seriózně.

Finální vizualizace odevzdávejte do 23:59 v neděli 29. 11. na email simonsladek25 (a) gmail.com. Na později odevzdaná díla nebude brán zřetel.

  1. Reklama (do Nadílky) : 0–25b

Váš architektonický návrh budete mít následně možnost obhájit formou videa. Toto video by mělo posloužit jako obhajoba celkového zpracování vaší vizualizace. Zároveň jej však můžete použít k reklamní propagaci toho, proč je např. konkrétní koberec lepší než jakýkoli jiný.

Hodnotit se bude originalita a genialita reklamy, zvuková i obrazová kvalita videa a zapojení všech členů do produkce i postprodukce.

Video stříhejte ve volně dostupném a uživatelsky přátelském programu Shotcut.org, do střižby by se (stejně jako do natáčení) měl zapojit každý člen družiny. Celková délka videa musí být v rozpětí 5 – 13 minut.

Video nemá vliv na výsledky výběrového řízení (který návrh bude realizován), je však poloviční hodnotou (25b.) zahrnuto do celkového hodnocení Tajné činnosti. Vítězná družina obdrží 55, další 44, 33 a 22 bodů do bodování.

Špehování

  • I v online prostředí lze špehovat: odkaz na každou družinovku musí být od nynějška na stránkách vždy 15 minut předem.
  • Kdokoli se tedy může připojit do cizí družinovky, avšak každý může být za jeden den vyhozený pouze dvakrát
  • Za každou vyšpehovanou družinu získáte +4b., za každou družinu, která vás vyšpehuje 2 body ztrácíte