Rozcestník ~ Co na podzim?

Ahoj Staršane!
S Pětkou je možné teď dělat více věcí – a ty se snažíme představovat prostřednictvím stránek a videí.

Na oddílovce byla představena tajná činnost:

Tajná činnost je tradiční družinové zápolení, kdy se všechny družiny snaží co nejlépe splnit svou – nu ano, činnost, a zároveň nebýt vypátrány ostatními. Je tedy možné přípravy ostatních družin špehovat. Body se získávají za činnost samu a za špehování. Letos je Tajnou činností možnost vyzdobit klubovnu novou podlahou a stěnami a současně o tom natočit reklamu. Více zde:

Probíhají Sobotní seance:

Sobotní seance je možnost ve stejný den podniknout něco spolu s ostatními Pětkaři. Většinou jde o něco, při čem je potřeba se trochu překonat, ale výsledek stojí za to. O co každou sobotu jde je vysvětlováno prostřednictvím videí.

  • https://petkapraha.cz/sobotni-seance/
  • 1. video – představení Sobotních seancí + Sobota 7. 11.
  • 2. video – zavolej babičce, kamarádovi, staré pušce a holce (jak? klikni!) – Sobota 14. 11. Pro získání čísla na Starou pušku a holku ze 7 je potřeba se zapsat do tabulky, více na stránce.

A dále Venkovní potěšení:

Pořádná venkovní hra po Praze, kdy získáváš body, když nalezneš tajnou schránku a zapíšeš, kdy jsi ji obsadil. Více zde:

Online družinovky:

Mimo tyto aktivity každý týden probíhají online družinovky pod vedením vašich rádců a podrádců (ty pak kontaktuj). Před každou družinovkou bude připojen i bobr se kterým si můžeš plnit stezku/ nováčkovskou.

A nedávno vyšel nový Gong.

Pokud jsi neviděl ani první video, kde sedí tři bobři na velbloudech, tak zde.